Medya Merkezi

Müşteri Deneyiminde Yeni Dönem: Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezleri Yenileniyor

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, müşteriyi odağına alan yaklaşımı, yenilikler ve ihtiyaçlardan beslenen hizmetleriyle müşteri ilişkileri merkezlerini yeniliyor. Müşterilerini dinleyerek onların ihtiyaçları doğrultusunda teknoloji ve konforu ön plana çıkaran özel konseptlerle şubelerde dönüşüm başladı.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, E-Makbuz Uygulamasına Geçti

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, müşterileri için büyük kolaylık sağlayacak e- makbuz uygulamasına geçti. Bu uygulama sayesinde, veznelerde yapılan ödemeler sonrasında fatura ödeme belgesini sms ve e-posta yolu ile e-makbuz olarak almayı tercih eden müşteriler, kağıt tüketimini azaltarak daha yeşil bir yaşamı destekleyebilecek.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’ye İki Prestijli Ödül

Aydem Perakende ve Gediz Perakende; müşteri memnuniyeti ve çalışan deneyimini merkeze alarak, dijitalleşme yatırımlarını sürdürüyor. Geliştirilen projelerle, “Future of CIO Summit and Awards” ve “International Data Corporation (IDC) Türkiye CIO” zirvelerinde, Bilgi Teknolojileri Direktörü Gülsün Akhisaroğlu iki ayrı ödüle layık görüldü.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, “Enerjinle Gelecek Senin” Projesi ile Öğrencilerle Yeniden Buluşuyor

2022 yılında Aydem Perakende ve Gediz Perakende ile Young Guru Academy (YGA) iş birliğiyle başlatılan, çocukların küçük yaştan itibaren enerji tasarrufunu deneyimleyerek öğrenmelerinin amaçlandığı “YGA Bilim Seferberliği/Enerjinle Gelecek Senin” projesi, hız kesmeden devam ediyor. 2023 yılı için ‘Sürdürülebilir Akıllı Şehirler’ konsepti ile geliştirilen proje, İzmir, Manisa, Denizli, Muğla ve Aydın’a ek olarak Samsun, Zonguldak, Ankara ve Diyarbakır’da da çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’nin Elektrik Tüketim Faturalarında “Aile İçi Şiddetle Mücadele” Farkındalığı

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, Birleşmiş Milletler (BM) tarafından küresel ölçekte düzenlenen “16 Günlük Aktivizm - Kadınlara Yönelik Şiddete Son Kampanyası” kapsamında elektrik faturaları üzerinde, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Acil Yardım Hattı’nın iletişim bilgilerini içeren özel faturalarla farkındalık yarattı.

Çiftçiye, Sıfır Faizli Kredi İle Elektrik Borcu Faizlerinin %50’sini Silme İmkanı

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, Ziraat Bankası ile imzaladıkları protokol kapsamında çiftçilere elektrik borçları için 60 ay vadeli ve 10 milyon liraya kadar sıfır faizli kredi verecek. Bu kapsamda elektrik borcu faizlerinin %50’si silinerek, çiftçilere ve tarımsal sulama birliklerine destek sağlanacak.

Kurumsal İletişim

Aşağıdaki bilgiler üzerinden kurumsal iletişim birimine ulaşabilirsiniz.

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.

0232 990 00 00 kurumsaliletisimmudurlugu@aydemenerji.com.tr
Anadolu Caddesi No:41 Megapol Tower Kat:21 Bayraklı/ İZMİR