Medya Merkezi

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’den Çiftçilere TarımKart ile Ödeme Kolaylığı

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, çiftçilere fatura ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla QNB Finansbank ile iş birliği yaptı. Bu kapsamda çiftçiler, QNB Finansbank TarımKart ile yapacakları elektrik faturası ödemelerinde ilk üç ay için sıfır faizin yanı sıra hasat tarihine kadar vadelendirme ve vade boyunca istedikleri zaman geri ödeme imkanına sahip olacak.

Aydem Enerji Grup Şirketlerinde Üst Düzey Yönetim Değişiklikleri

Aydem Yenilebilir Enerji ve Aydem Perakende / Gediz Perakende’de yeni Genel Müdür atamaları gerçekleştirildi.

Aydem Perakende ve Yaşar Üniversitesi gençleri ve start-up’ları yenilikçi fikirlerde buluşturdu

Sürdürülebilir gelecek için enerji çözümleri üretme hedefiyle faaliyet gösteren Aydem Perakende ile geleceğe yön veren yenilikçi bireyler yetiştirerek topluma katkıda bulunan Yaşar Üniversitesi, lise ve üniversite öğrencileri ile start-upları “Yenilikçi Fikirler Kampı"nda bir araya getirdi. Enerjisi ve heyecanı yüksek olan hackathon parlak buluşlara sahne oldu.

Müşteri Deneyiminde Yeni Dönem: Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezleri Yenileniyor

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, müşteriyi odağına alan yaklaşımı, yenilikler ve ihtiyaçlardan beslenen hizmetleriyle müşteri ilişkileri merkezlerini yeniliyor. Müşterilerini dinleyerek onların ihtiyaçları doğrultusunda teknoloji ve konforu ön plana çıkaran özel konseptlerle şubelerde dönüşüm başladı.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, E-Makbuz Uygulamasına Geçti

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, müşterileri için büyük kolaylık sağlayacak e- makbuz uygulamasına geçti. Bu uygulama sayesinde, veznelerde yapılan ödemeler sonrasında fatura ödeme belgesini sms ve e-posta yolu ile e-makbuz olarak almayı tercih eden müşteriler, kağıt tüketimini azaltarak daha yeşil bir yaşamı destekleyebilecek.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’ye İki Prestijli Ödül

Aydem Perakende ve Gediz Perakende; müşteri memnuniyeti ve çalışan deneyimini merkeze alarak, dijitalleşme yatırımlarını sürdürüyor. Geliştirilen projelerle, “Future of CIO Summit and Awards” ve “International Data Corporation (IDC) Türkiye CIO” zirvelerinde, Bilgi Teknolojileri Direktörü Gülsün Akhisaroğlu iki ayrı ödüle layık görüldü.

Kurumsal İletişim

Aşağıdaki bilgiler üzerinden kurumsal iletişim birimine ulaşabilirsiniz.

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.

0232 990 00 00 kurumsaliletisimmudurlugu@aydemenerji.com.tr
Adalet Mahallesi, Anadolu Caddesi, Megapol Tower No:41 İç Kapı No:211 Bayraklı/İzmir