test test

Verimli Kart Kampanyası

Yapı Kredi Verimli Kart kullanan çiftçilerimiz, elektrik faturalarını 3 aya kadar faizsiz ödüyor!

Yapı Kredi’nin çiftçilere özel sunduğu, tüm tarımsal girdi (mazot, gübre, tohum, zirai ilaç, fidan-fide vb.) alımlarında kullanılabilen Verimli Kart sayesinde, Aydem Perakende Müşteri İlişkileri Merkezlerimizden yapacağınız elektrik faturası ödemelerinizde, 3 aya kadar faizsiz olarak ödeme avantajı elde ederek faturalarınızı hasat dönemlerinize kadar erteleyebilirsiniz.

Aynı zamanda, otomatik tarımsal kurum ödemelerinde yüksek tüketimli elektrik faturası bulunan Gediz Perakende müşterilerine özel sunulan Doğrudan Borçlandırma Sistemi'nden de yararlanabilirsiniz

Siz de hemen en yakın Yapı Kredi Şubesi’nden başvurunuzu yapın, çiftçilerimize özel Verimli Kart’ın avantajlı iş birliğinden faydalanmaya başlayın.

  • Verimli Kart’a başvurmak isteyen müşterilerimizin tarımsal faaliyette bulunması esastır. Bu kapsamda Verimli Kart’ı bulunan müşterilerimiz Tarımsal Faaliyetler (Tarımsal Sulama) vb. tüm abone grubundaki fatura borçlarını ödeyebilir.
  • Kampanya ile ödemesini sağlayan müşterilerimiz ödenen faturaların bedellerini üç aya kadar faizsiz olarak ödeyebileceklerdir.
  • Kampanyaya konu vade süresi banka tarafından belirlenmekte olup, Aydem Perakende’nin bu vade süresinde şirket olarak herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu kampanyada sunulan müşteri faydası nedir?

  • Müşterilerimiz elektrik tüketim faturalarını zamanında ödeme imkânına sahip olup, bankaya geri ödemelerini üç aya kadar faizsiz olarak gerçekleştirebilecektir. Üç ay sonra ödeme yapamayan müşterilerimiz dilerlerse kart vade tarihlerinde ödemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Böylece hasat zamanına uygun ödeme imkânı elde edeceklerdir.

Kampanya kapsamı ve başvuru koşulları nelerdir?

  • Bu kampanyadan, Aydem Perakende müşterisi olup tarımsal faaliyet gösteren ve Yapı Kredi Verimli Karta sahip müşteriler yararlanabilir. Verimli Kart başvurusu sadece Yapı Kredi şubelerinden gerçekleşmektedir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

  • Size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne giderek Verimli Kart başvurusu yapabilir, kampanyanın avantajlarından faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) Nedir? 

  • Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS); müşterilerimizin elektrik tüketim borçlarının tahsilatı konusunda, önceden belirlenmiş kredi limitleri dâhilinde ödeme vadelerinde, minimum operasyon ve finansal maliyetle tahsil edilmesini sağlayacak bir yapı olup detaylı bilgiyi Yapı Kredi Bankası'ndan edinebilirsiniz.

Kampanya  başvurusunda herhangi bir il kısıtı var mıdır ?

  • Kampanya ulusal düzeydedir. İl sınırı olmaksızın Aydem Perakende müşterilerine özel tüm Türkiye’den gerçekleştirilecek elektrik fatura ödemelerinde geçerlidir.

Fatura borcunu bu kampanya ile taksitlendirebilir miyim?

  • Kampanya kapsamında taksitlendirme işlemi yapılmamakta olup, bankaya geri ödemelerinizi üç ay sonra faizsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Kampanyada bulunan vade süresini arttırabilir miyim? 

  • Kampanya dâhilinde banka tarafında sadece faizsiz üç ay vade süresi olarak belirlenmiş olup vade süreleri değiştirilememektedir.

 

Sizin İçin Seçtiklerimiz