test test

Üretici Kart Kampanyası

Çiftçiler Güvenle Üretiyor, Faturalarını Avantajlarla Vadelendiriyor!

Gediz Perakende olarak, çiftçilikle uğraşan müşterilerimize özel bir fırsat sunuyoruz! DenizBank Üretici Kart ile elektrik faturalarınızı ödemek artık çok daha kolay ve avantajlı. %0 faizle 1 ay erteleme veya uygun faiz oranlarıyla 4 aya kadar vadeli ödeme imkanı sizleri bekliyor.

Çiftçi kayıt sistemi belgesi sahibiyseniz, DenizBank şubelerinden  detaylı bilgi alabilir, www.denizbank.com veya 0850 222 6 800 numaralı DenizBank Tarım Hattı’nı arayarak Üretici Kart sahibi olabilirsiniz.

Üretici Kart ile Avantajlar Çiftçide!

Üretici Kart’ın sağladığı ayrıcalıkları keşfedin; güvenle üretin, avantajlarla ödeyin!

Geri Ödeme Esnekliği

Üretici Kart’a sahip müşterilerimiz, tüm abonelikleri için faturalarını 4 aya varan uygun ödeme avantajları ile yapabilir, 1 ay vadede % 0 faiz olanağından yararlanabilir.

Kredi Desteği

Üretici Kart'a sahip müşterilerimiz, kart üzerinden belirlenen limitleri doğrultusunda 3 yıla varan vadelerde taksitli kredi kullanabilir. Kredi geri ödemesi üreticilerin yetiştirdiği ürüne göre hasat ya da üretim vadesinde yapılmaktadır.

Alışveriş Kolaylığı

Üretici Kart’a sahip müşterilerimiz, anlaşmalı iş yerlerinde 6 aya varan vade ve %0 faiz avantajı ile alışveriş yapabilir; ATM ve şubelerimizden 7/24 nakit çekebilir.

Üretici Kart ile Sabit Giderlerinizi Rahatça Yönetin!

Üretici Kart ile çiftçilere özel olarak sunulan fırsatlarla, sabit giderlerinizi vadeye bölebilirsiniz. Üretici Kart sayesinde özel kredi limitleri ve faizsiz alışveriş fırsatı yakalayabilir, aylık harcamalarınızı kolayca planlayabilir ve ödemelerinizi hasat döneminde gerçekleştirebilirsiniz

  • Kart başvuru değerlendirmesi ve kart limiti DenizBank kredi politikaları çerçevesinde belirlenmektedir. DenizBank kampanya ve kullanım koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Üretici Kart’a sahip müşterilerimiz Tarımsal Faaliyetler (Tarımsal Sulama) vb. tüm abone grubundaki fatura borçlarını ödeyebilir.
  • Üretici Kart ile yapılacak olan elektrik faturası ödemeleri, sadece müşteri ilişkileri merkezlerimizden gerçekleştirilmektedir.
  • Kampanyaya konu vade süresi, banka tarafından belirlenmekte olup, Gediz Perakende’nin bu vade süresinde şirket olarak herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanyada sunulan müşteri faydası nedir?

  • DenizBank Üretici Kart ile yapılan elektrik fatura ödemelerinde hasat tarihine kadar vadelendirme sağlanacaktır. Müşterilerimizin sabit giderleri vadeye bölünerek ödemelerinde avantaj sağlanmaktadır.

Kampanya başvuru koşulları nelerdir?

  • Bu kampanyadan, Gediz Perakende müşterisi olup tarımsal faaliyet gösteren ve DenizBank Üretici Kart'a sahip müşteriler yararlanabilir. Verimli Kart başvurusu yalnızca DenizBank kanallarından yapılabilmektedir.

Üretici Kart'a Sahip Olma Koşulları Nelerdir?

  • Çiftçi Kayıt Sistemi Belgesi sahibi tarımsal faaliyet gösteren çiftçilerimiz DenizBank Üretici Kart başvurusunda bulunabilmektedirler. Kart başvuruları ve kart limitleri DenizBank kredi politikaları çerçevesinde belirlenmektedir.

Kampanya  başvurusunda herhangi bir il kısıtı var mıdır ?

  • Kampanya ulusal düzeydedir. Türkiye’nin tüm illerinden, Gediz Perakende abonelikleri için yapılacak fatura ödemelerinde geçerlidir.

Üretici Kart vade tarihimi uzatabilir miyim?

  • Banka tarafında kart vade tarihleri üreticilerin yılda 1 kez yaptığı hasada göre belirlenmekte olup, Üretici Kart vade tarihi değiştirilememekte ya da uzatılamamaktadır.

 

Sizin İçin Seçtiklerimiz