test test

Faturanı Kredim ile Öde Kampanyası

Gediz Perakende ve Kredim iş birliği ile fatura ödemelerinizde faizsiz 1 ay sonra ödeme veya size özel faiz oranlarıyla 3 aya varan taksit seçenekleri ile tanışın!

Banka veya kredi kartına ihtiyaç duymadan anında kredi limiti oluşturma kolaylığı, kredini faizsiz 1 ay erteleme fırsatı ve taksit seçenekleriyle elektrik faturanızı gününde, dilediğiniz gibi ödeyin.

Kredim Mobil üzerinden hesap oluşturun; güvenilir, hızlı ve kolay ödeme avantajlarından hemen yararlanın.

App Store için Kredim uygulamasını hemen indirin.

Google Play için Kredim uygulamasını hemen indirin.

 • Bu kampanyadan, Gediz Perakende faturasını ödemek isteyen tüm abone grubundaki müşteriler yararlanabilmektedir. Kampanyaya katılabilmek için TCKN ile Kredim’e üye olunması ve fatura ödemesinin ilgili Kredim hesabından yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimiz uygulama mağazalarında yer alan Kredim aplikasyonunu cep telefonuna indirerek veya www.kredim.com.tr adresinden sanal kartlarını oluşturarak www.gedizperakende.com.tr sitelerinde bulunan Hızlı İşlemler menüsünden faturalarını ödeyebilir. 
 • Müşterilerimizin, kampanyadan yararlanmak için tüm süreçlerini dijital ortamdan tamamlamaları gerekmektedir.  
 • Müşterilerimizin, www.kredim.com.tr adresinden veya Kredim mobil aplikasyonundan kendilerine özel oluşturulan skorlama ile limit oluşturması gerekmektedir.
 • Müşterilerimiz, oluşturduğu kredileri www.kredim.com.tr adresinden web sitesinden veya Kredim mobil aplikasyonundan takip edebilir; geri ödemelerini tamamlayabilirler.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimizin fatura tutarı 30 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
 • Müşterilerimiz, elektrik faturalarını faizsiz bir ay sonra ödeme veya özel faiz oranları ile 3 aya varan taksit seçenekleri ile ödeyebilir; faturalarının geri ödemelerini faizsiz bir ay sonraya erteleyebilir veya 3 aya kadar özel faiz oranları ile geri ödemelerini sağlayabilirler. 
 • Kullanılan kredilerin geri ödemeleri www.kredim.com.tr adresinden veya Kredim mobil aplikasyonundan yapılabilecektir.
 • Bu iş birliği abonelerimize ödeme kolaylığı sağlamak amacı ile yapılmış olup, elektrik hizmetinizin devam ettirilmesi için düzenli ödeme yükümlülüğünüz devam etmektedir.

Bu kampanyaya neden katılmalıyım?

 • Kredi kartı kullanmayan veya limiti yetersiz olan, kredi kart limitlerinin etkilenmesini istemeyen müşterilerimiz bankaya ihtiyaç duymadan elektrik ödemelerini gününde yapabilir.

Kampanya kapsamı ve başvuru koşulları nelerdir?

 • Bu kampanyadan, Gediz Perakende faturasını ödemek isteyen tüm abone grubundaki müşteriler yararlanabilmektedir. Kampanyaya katılabilmek için TCKN ile Kredim’e üye olunması ve fatura ödemesinin ilgili Kredim hesabından yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

 • Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, öncelikle uygulama mağazalarında yer alan Kredim aplikasyonunu indirebilir veya www.kredim.com.tr adresinden TCKN’leri ile sisteme giriş sağlayıp, sanal kartlarını oluşturabilir. Sanal kart oluşturan müşterilerimiz ‘’Akılı Skorlama Yöntemi’’ ile kredi limitlerini oluşturabilirler. Sanal kart oluşturma ve kredi limiti belirleme işlemlerini tamamlayan müşterilerimiz Gediz Perakende web sitesinde bulunan Hızlı İşlemler menüsünden faturalarını kolaylıkla ödeyebilirler.

Kampanya kapsamında kredi limitim hemen belirlenir mi?

 • Kredim, ‘’Şimdi Al Sonra Öde’’ yöntemini kullanan dijital kredi ödeme platformudur. Kampanya kapsamında müşterilerimiz sadece birkaç dakikasını ayırarak kredi limitlerini oluşturabilirler.

Kampanyadan sadece dijital kanallar aracılığıyla mı faydalanabilirim?

 • Müşterilerimiz herhangi bir evrak yükü olmadan web sitesi ve mobil uygulama kanallarıyla kredi limitlerini oluşturabilir, fatura ödeme ve kredi geri ödeme süreçlerini tamamlayabilir. 

Kampanya kapsamında oluşturulan kredi limitlerinin geri ödemesi nasıl olur?

 • Müşterilerimiz oluşturduğu kredilerini vade sonunda Kredim uygulamasında veya www.kredim.com.tr web adresinde bulunan Geri Ödeme alanında belirtilen adımlar ile ödeyebilir.

Kampanyaya her ilden başvuru yapılabilir mi?

 • Kampanya tüm Türkiye’deki Gediz Perakende abonelerine yöneliktir. İl sınırı olmaksızın tüm Türkiye’den gerçekleştirilecek fatura ödemelerinde geçerlidir.

 

Sizin İçin Seçtiklerimiz