Fadıl Sivri ile Enerjik Sohbetler

 Fadıl Sivri ile Enerjik Sohbetler

Fadıl Sivri ile Enerjik Sohbetler

Kendi alanlarında uzman konukların yer alacağı “Enerjik Sohbetler’’ isimli dijital seminer serisi başlattık.

Kobi ve Kurumsal müşterilerine enerji tedarik hizmetlerinde çözüm ortağı olarak etkili bir iletişimi hedefliyoruz. Pandemi döneminde öne çıkan konuların da ele alınacağı sohbetler ile kamuoyunu bilgilendirmeye yönelik hizmetlerine yeni bir halka eklemiş olduk.

Enerjik Sohbetler’de finansal piyasalardan yeni normalde satış tekniklerine, kriz yönetiminden işletme gelişimine kadar pek çok konuya yer verilecek.

Serinin ilk yayını, Aydem Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Gülin Sontuna’nın moderatörlüğünde, İzmir için en özel günlerden olan 9 Eylül 2020’de saat 16:30-17:30 saatleri arasında Ege Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (ESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fadıl Sivri’nin katılımı ile gerçekleştirildi. İlk dijital seminerin konusu ise “İzmir ve İzmir’deki İş Hayatı” oldu.

Serinin yayını Aydem Perakende’ye özel bir platform olan “yayinda.tv/enerjiksohbetler/login” sayfasında gerçekleştirildi. Katılımcıların da merak ettikleri sorularının yanıtlandığı seminer keyifli bir sohbet halinde gerçekleştirildi.

İzmir’deki iş yaşamına dair konuların ve hayata geçirilmesi planlanan projelerin konuşulduğu bu dinamik ve güzel etkinlik için Sayın Fadıl Sivri ile ESİAD ailesine ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.  

Önümüzdeki günlerde de “Enerjik Sohbetler’’ isimli dijital seminer serisi farklı konu ve konuklarıyla müşterilerini buluşmaya devam edecek.

 

Semineri izlemek için tıklayınız! 

09.09.2020 19:25

Diğer Kurumsal Etkinlikler